slovenská verzia česká verze
Sirius Logo

Design

Monica Ritterband

Monica Ritterband je známá pro svůj neobyčejně široký talent. Od obrovských, elegantních soch z kovu a cihel, které jsou vystaveny na prestižních místech veřejného prostranství až po expresivní skleněné mozaiky a malby.

Osobitý styl Monicy Ritterband kombinuje fantazii a výraz s jednoduchým a precizním designem. Během posledních deseti let se stala jednou z nejpopulárnějších umělkyň a návrhářek Dánska. Navrhuje také pro největší hráče ve světě dánského uměleského průmyslu.

Vytvořila nové revoluční návrhy pro Royal Copenhagen, Holmegaard, Raadvad, Morsø, Georg Jensen Damask a mnoho dalších – všechny zobrazující její originální figury a vesmíry.  

Marianne Bjarnløv

Marianne Bjarløv studovala na Škole Dánského Designu. Mnoho let se věnovala designování nábytku z ohýbaného dřeva. V současnosti navrhuje také svícny, vázy, mísy a jiné dekorace ze skla a kovu.

Ráda pracuje s rozmanitými materiály a je fascinována tím, jak může různé světelné efekty použít pro svou práci ve společnosti Sirius. Její styl je čistý a jednoduchý s hřejivým dotekem fantazie.  

Kontakt

Sirius na Facebooku

sirius